Филтри -

Камиони KRÖGER

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони KRÖGER: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион кипер KRÖGER MUP 30 HP
3
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2014 Километража Сила
Германија, Börm
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се