Филтри -

Камиони KRAZ од Украина

Резултати од пребарување: 64 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони KRAZ од Украина: 64 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион кипер KRAZ  65055 камион кипер KRAZ  65055 камион кипер KRAZ  65055
3
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 10.320 €
Камион кипер
Година 07/2006 Километража Сила
Украина, м.Дніпро
камион кипер KRAZ 65055 камион кипер KRAZ 65055
2
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 10.320 €
Камион кипер
Година 2007 Километража Сила
Украина, м.Дніпро
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион кипер KRAZ 65032
1
Контактирајте го продавачот
EUR ≈ 39.580 €
Камион кипер
Носивост 20 кг Зафатнина 12 м³
Година Километража Сила
Украина, Обухов
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 10.320 €
Камион кипер
Година 2008 Километража 105000 км Сила
Украина, м.Дніпро
камион кипер KRAZ 65032
1
Контактирајте го продавачот
8.000 US$ EUR ≈ 6.883 €
Камион кипер
Година 1993 Километража 67385 км Сила
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
17.000 US$ EUR ≈ 14.630 €
Камион кипер
Носивост 15000 кг Евро Euro 1
Година 01/2008 Километража 100000 км Сила
Украина, Хуст
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цевка превозникот
Година 2020 Километража Сила
Украина, Харьков
нови камион кипер KRAZ 6230С4
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 18000 кг Зафатнина 20 м³
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
нови камион кипер KRAZ 65053 ломовоз
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
нови камион кипер KRAZ С20.2
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
нови камион кипер KRAZ 6510 тип 2
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 13500 кг Зафатнина 10.5 м³
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
нови камион кипер KRAZ C26.2M
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 26000 кг
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
нови камион кипер KRAZ 65032-064-2
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
нови камион кипер KRAZ 65032 тип 2
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 18000 кг Зафатнина 12 м³
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
нови камион кипер KRAZ 6133C6
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 64 огласа
Прикажи
Претплати се