Филтри -

Камиони KRAZ од Русија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони KRAZ од Русија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за превоз на дрва KRAZ  6233М6
20
17.930 € RUB 1.625.000 RUB
Камион за превоз на дрва
Година 2012 Километража 23067 км Сила
Русија, Сургут
камион за превоз на дрва KRAZ 6233М6
27
17.470 € RUB 1.583.000 RUB
Камион за превоз на дрва
Година 2012 Километража 20927 км Сила
Русија, Тарко-Сале
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за превоз на дрва KRAZ  6233М6
30
17.930 € RUB 1.625.000 RUB
Камион за превоз на дрва
Година 2012 Километража 21430 км Сила
Русија, Сургут
камион за превоз на дрва KRAZ 6233M6
28
17.930 € RUB 1.625.000 RUB
Камион за превоз на дрва
Година 2012 Километража 53672 км Сила
Русија, Сургут
камион за превоз на дрва KRAZ 6233М6
18
17.930 € RUB 1.625.000 RUB
Камион за превоз на дрва
Година 2012 Километража 50193 км Сила
Русија, Сургут
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се