Филтри -

Камиони KRAZ - Казахстан

Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони KRAZ - Казахстан: 31 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со церада KRAZ 6322 камион со церада KRAZ 6322
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Носивост 12200 кг Евро Euro 2
Година Километража Сила 330 кс
Казахстан, Алматы
камион-шасија KRAZ 7140Н6 камион-шасија KRAZ 7140Н6
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Носивост 24500 кг Евро Euro 2
Година Километража Сила 400 кс
Казахстан, Алматы
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион кипер KRAZ 7133С4-030 камион кипер KRAZ 7133С4-030
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 24000 кг Евро Euro 2 Зафатнина 20 м³
Година Километража Сила 330 кс
Казахстан, Алматы
камион за шлепување KRAZ 6322-056
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за шлепување
Носивост 6900 кг
Година Километража Сила
Казахстан, Алматы
камион кипер KRAZ 65055-064 камион кипер KRAZ 65055-064
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 20000 кг Евро Euro 2
Година Километража Сила 330 кс
Казахстан, Алматы
камион кипер KRAZ 65055-042 камион кипер KRAZ 65055-042
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 18000 кг Евро Euro 2
Година Километража Сила 330 кс
Казахстан, Алматы
камион-шасија KRAZ 65101 камион-шасија KRAZ 65101
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Носивост 15500 кг
Година Километража Сила 240 кс
Казахстан, Алматы
камион за превоз на дрва KRAZ 64372-041 (050) камион за превоз на дрва KRAZ 64372-041 (050)
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 2
Година Километража Сила 330 кс
Казахстан, Алматы
камион кипер KRAZ 65055-054 камион кипер KRAZ 65055-054
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 20000 кг Евро Euro 2
Година Километража Сила 330 кс
Казахстан, Алматы
камион кипер KRAZ 65032-070-02 камион кипер KRAZ 65032-070-02
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 19000 кг Евро Euro 2
Година Километража Сила 330 кс
Казахстан, Алматы
камион за превоз на дрва KRAZ 64372-050 камион за превоз на дрва KRAZ 64372-050
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 2
Година Километража Сила 330 кс
Казахстан, Алматы
камион кипер KRAZ 6140С6 камион кипер KRAZ 6140С6
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 2
Година Километража Сила 400 кс
Казахстан, Алматы
камион кипер KRAZ 65055-064 камион кипер KRAZ 65055-064
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 20000 кг Евро Euro 2
Година Километража Сила 330 кс
Казахстан, Алматы
камион за превоз на дрва KRAZ 64372-054 (055) камион за превоз на дрва KRAZ 64372-054 (055)
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 2
Година Километража Сила 330 кс
Казахстан, Алматы
камион за транспорт на гориво KRAZ 65053
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 2 Зафатнина 12 м³ Модел АТЗ-12-65053
Година Километража Сила 330 кс
Казахстан, Алматы
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Покажи повеќе
Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Претплати се