Филтри -

Камиони KRAZ

Резултати од пребарување: 66 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони KRAZ: 66 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион кипер KRAZ С 20.2
4
Контактирајте го продавачот
34.500 US$ EUR ≈ 28.610 €
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Украина, Черновцы
камион за превоз на дрва KRAZ 6233М6
18
Контактирајте го продавачот
18.160 € RUB 1.625.000 RUB
Камион за превоз на дрва
Година 2012 Километража 50193 км Сила
Русија, Сургут
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
нови цевка превозникот KRAZ 6322-05
6
Побарајте цена
цена на барање
Цевка превозникот
Година 2020 Километража Сила
Украина, Харьков
камион со рамна платформа KRAZ 255 B, 6x6
20
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Камион со рамна платформа
Суспензија пружина/пружина
Година 1995 Километража 61893 км Сила 240 кс
Литванија, Dievogala
камион кипер KRAZ 255B,  6x6
24
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 1980-04-06 Километража 457890 км Сила
Полска, WOLSZTYN
камион за превоз на дрва KRAZ  6233М6
30
Контактирајте го продавачот
18.160 € RUB 1.625.000 RUB
Камион за превоз на дрва
Година 2012 Километража 21430 км Сила
Русија, Сургут
нови камион кипер KRAZ 6230С4
1
Побарајте цена
цена на барање
Камион кипер
Носивост 18000 кг Зафатнина 20 м³
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
нови камион кипер KRAZ 65053 ломовоз
1
Побарајте цена
цена на барање
Камион кипер
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
нови камион кипер KRAZ 65032-064-2
1
Побарајте цена
цена на барање
Камион кипер
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
нови камион кипер KRAZ 65032 тип 2
1
Побарајте цена
цена на барање
Камион кипер
Носивост 18000 кг Зафатнина 12 м³
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
нови камион кипер KRAZ 6510 тип 2
1
Побарајте цена
цена на барање
Камион кипер
Носивост 13500 кг Зафатнина 10.5 м³
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
нови камион кипер KRAZ C26.2M
1
Побарајте цена
цена на барање
Камион кипер
Носивост 26000 кг
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
нови камион кипер KRAZ С20.2
1
Побарајте цена
цена на барање
Камион кипер
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
нови камион кипер KRAZ 65032 тип 1
1
Побарајте цена
цена на барање
Камион кипер
Носивост 15000 кг Зафатнина 10.5 м³
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
нови камион кипер KRAZ 6510 тип 1
1
Побарајте цена
цена на барање
Камион кипер
Носивост 13500 кг Зафатнина 8 м³
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 66 огласа
Прикажи
Претплати се