Камиони KRAZ

Филтер
Сортирање Нареди по: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони KRAZ: 74 огласа
преговара
Камион кипер
Носивост 18000 кг Зафатнина V=16 м³
Година 2018 Километража Сила
Украина, Киев
преговара
Камион-шасија
Носивост 13150 кг
Година 2018 Километража Сила
Украина, Киев
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Clicking here, you consent to our privacy policy and user agreement.
преговара
Камион кипер
Носивост 18000 кг Зафатнина V=16 м³
Година 2018 Километража Сила
Украина, Киев
преговара
Камион-шасија
Година 2018 Километража Сила
Украина, Киев
преговара
Камион кипер
Зафатнина V=16 м³
Година 2018 Километража Сила
Украина, Киев
преговара
Камион кипер
Носивост 20000 кг Зафатнина V=14 м³
Година 2018 Километража Сила
Украина, Киев
преговара
Камион кипер
Носивост 15000 кг Зафатнина V=10.5 м³
Година 2018 Километража Сила
Украина, Киев
преговара
Камион кипер
Година 2018 Километража Сила
Украина, Киев
преговара
Камион за превоз на дрва
Година 2018 Километража Сила
Украина, Киев
преговара
Камион кипер
Носивост 26000 кг Зафатнина V=14 м³
Година 2018 Километража Сила
Украина, Киев
преговара
Камион кипер
Година 2018 Километража Сила
Украина, Киев
преговара
Камион за превоз на дрва
Носивост 19000 кг
Година 2018 Километража Сила
Украина, Киев
преговара
Камион кипер
Носивост 16000 кг Зафатнина V=12 м³
Година 2018 Километража Сила
Украина, Киев
преговара
Камион за превоз на дрва
Година 2018 Километража Сила
Украина, Киев
преговара
Камион кипер
Година 2018 Километража Сила
Украина, Киев
Омилени : 0 Споредба : 0