Филтри -

Камиони KOMATSU

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

5 огласа: Камиони KOMATSU

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
200.000 US$ EUR ≈ 186.100 €
Камион кипер
Носивост 91000 кг Зафатнина 60 м³
Година 2014 Километража Сила
Кина, HEFEI,ANHUI
Контактирајте го продавачот
200.000 US$ EUR ≈ 186.100 €
Камион кипер
Година 2014 Километража Сила
Кина, HEFEI,ANHUI
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
200.000 US$ EUR ≈ 186.100 €
Камион кипер
Носивост 91000 кг Зафатнина 60 м³
Година 2014 Километража Сила
Кина, HEFEI,ANHUI
Контактирајте го продавачот
114.800 US$ EUR ≈ 106.800 €
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 08/2016 Километража 30000 км Сила
Алжир, Timekten
камион кипер KOMATSU HM350-2
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2007 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, SHARJAH, P.O. BOX 37
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се