Филтри -

Камиони KÖGEL

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони KÖGEL: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-контејнер KÖGEL MERCEDES 180 PTT - VEICOLO SPECIALE PER LOGISTICA-PORTI-ETC
17
9.800 € USD ≈ 11.220 US$
Камион-контејнер
Година 2001 Километража 65000 км Сила
Италија, Carmagnola ( To )
камион платформа KÖGEL Atego 1828 Fassi crane (2004), Manual, Analoge tachograaf
7
9.900 € USD ≈ 11.330 US$
Камион платформа
Носивост 9490 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 1999-07-08 Километража 1095000 км Сила 280 кс
Холандија, EDE GLD
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион со завеса KÖGEL
22
11.860 € PLN USD 53.000 PLN ≈ 13.570 US$
Камион со завеса
Носивост 28760 кг
Година 2016 Километража Сила
Полска, 87-148
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се