Филтри -

Камиони KIA од Европа

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони KIA: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со рамна платформа KIA Besta K2700
4
690,30 € BGN USD 1.350 BGN ≈ 767,30 US$
Камион со рамна платформа
Година 2006 Километража 212000 км Сила
Бугарија, Plovdiv
камион кипер KIA K2500 3 old. Billencs
11
7.382 € HUF USD 2.550.000 HUF ≈ 8.205 US$
Камион кипер
Година 2004 Километража 149 км Сила 93.81 кс
Унгарија, Budapest
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион кипер KIA K2500 Billencs
12
7.382 € HUF USD 2.550.000 HUF ≈ 8.205 US$
Камион кипер
Година 2005 Километража 358 км Сила 93.81 кс
Унгарија, Budapest
камион кипер KIA K2900 3
12
7.671 € HUF USD 2.650.000 HUF ≈ 8.527 US$
Камион кипер
Година 2008 Километража 179 км Сила
Унгарија, Budapest
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се