Филтри -

Камиони KENWORTH - Мексико

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

6 огласа: Камиони KENWORTH - Мексико

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
29.500 US$ EUR ≈ 27.450 €
Камион за транспорт на гас
Година 2005 Километража 13416 м/ч Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Година 2014 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
22.500 US$ EUR ≈ 20.940 €
Камион-цистерна
Година 1986 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 27.920 €
Камион за шлепување
Година 1989 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
23.500 US$ EUR ≈ 21.870 €
Камион платформа
Година 1989 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
16.250 US$ EUR ≈ 15.120 €
Камион платформа
Година 1978 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се