Филтри -

Камиони KENWORTH

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

12 огласа: Камиони KENWORTH

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Година 2013 Километража 181000 км Сила
Саудиска Арабија, Al Jubail
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Камион за превоз на битумен
Носивост 25000 кг Зафатнина 18 м³
Година 1989 Километража Сила
Шпанија, Córdoba
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Година 2004 Километража 281704 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai, Jebel
Marketplace-E International
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Година 2004 Километража 268765 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai, Jebel
Marketplace-E International
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
29.500 US$ EUR ≈ 27.570 €
Камион за транспорт на гас
Година 2005 Километража 13416 м/ч Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Година 2014 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
22.500 US$ EUR ≈ 21.030 €
Камион-цистерна
Година 1986 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 28.040 €
Камион за шлепување
Година 1989 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
23.500 US$ EUR ≈ 21.960 €
Камион платформа
Година 1989 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
16.250 US$ EUR ≈ 15.190 €
Камион платформа
Година 1978 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2001 Километража 450360 км Сила
Холандија, Nijmegen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 01/1997 Километража 557000 км Сила
Холандија, Nijmegen
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се