Камиони KAZ

Филтер
Сортирање Нареди по: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони KAZ: 1 оглас
€ 10.000 ≈ US$ 11.794
Камион за превоз на дрва
Суспензија пружина/пружина
Година 2017-11 Километража Сила 240 кс
Бугарија, Smyadovo
PRO
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
Омилени : 0 Споредба : 0