Филтри -

Камиони KASSBOHRER

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони KASSBOHRER: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон KASSBOHRER Variotrans / Supertrans
17
аукција 1.500 €
Камион фургон
Година Километража Сила
Белгија, Willebroek
камион фургон KASSBOHRER Variotrans / Supertrans
22
аукција 3.000 €
Камион фургон
Година Километража Сила
Белгија, Willebroek
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за сточна храна KASSBOHRER SSL-38
4
16.480 € PLN 74.000 PLN
Камион за сточна храна
Година 2008 Километража Сила
Полска, Sosnowiec
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се