Филтри -

Камиони KAMAZ од Украина

Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони KAMAZ од Украина: 29 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион кипер KAMAZ
6
Контактирајте го продавачот
6.500 US$ EUR ≈ 5.404 €
Камион кипер
Година 1991 Километража Сила
Украина, Винница
камион за превоз на зрна KAMAZ 53213
3
Побарајте цена
цена на барање
Камион за превоз на зрна
Година 1989 Километража Сила
Украина, Валки
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за превоз на зрна KAMAZ 53215 + приколка за превоз на зрна
22
Контактирајте го продавачот
13.200 €
Камион за превоз на зрна
Носивост 12150 кг Евро Euro 2
Година 2006 Километража Сила 240 кс
Украина, с. Новоборисівка
камион кипер KAMAZ 5511 за делови
4
Контактирајте го продавачот
1.194 € UAH 40.000 UAH
Камион кипер
Година 1980 Километража Сила
Украина, Крижопіль
камион кипер KAMAZ 55102 + приколка кипер
9
Контактирајте го продавачот
17.900 US$ EUR ≈ 14.880 €
Камион кипер
Носивост 28000 кг
Година 2006 Километража 18290 км Сила
Украина, Romaniv
камион со рамна платформа KAMAZ 55102
4
Контактирајте го продавачот
7.000 US$ EUR ≈ 5.820 €
Камион со рамна платформа
Година 02/1987 Километража Сила
Украина, місто Миргород
камион со рамна платформа KAMAZ 5320
5
Контактирајте го продавачот
4.000 US$ EUR ≈ 3.326 €
Камион со рамна платформа
Година 06/1992 Километража Сила
Украина, місто Миргород
нови камион кипер KAMAZ 65115-6058-48
2
Побарајте цена
цена на барање
Камион кипер
Носивост 15000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 10.5 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2021 Километража 2500 км Сила 292 кс
Украина, м.Чернігів
нови камион кипер KAMAZ 65115-6059-48
4
Побарајте цена
цена на барање
Камион кипер
Носивост 15075 кг Евро Euro 5 Зафатнина 10 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2021 Километража 2500 км Сила 292 кс
Украина, м.Чернігів
нови камион кипер KAMAZ 65115(45143)-6012-48
3
Побарајте цена
цена на барање
Камион кипер
Носивост 12100 кг Евро Euro 5 Зафатнина 15.47 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2021 Километража 2500 км Сила 292 кс
Украина, м.Чернігів
нови камион-шасија KAMAZ 43118-А5
4
Побарајте цена
цена на барање
Камион-шасија
Носивост 12825 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2021 Километража 2500 км Сила 292 кс
Украина, м.Чернігів
нови камион со рамна платформа KAMAZ 65117-6010-48
3
Побарајте цена
цена на барање
Камион со рамна платформа
Носивост 14500 кг Евро Euro 5 Зафатнина 14.06 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2021 Километража 2500 км Сила 292 кс
Украина, м.Чернігів
нови камион кипер KAMAZ 65115 (45144)-6091-48
3
Побарајте цена
цена на барање
Камион кипер
Носивост 14570 кг Евро Euro 5 Зафатнина 19.5 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2020 Километража 2500 км Сила 292 кс
Украина, м.Чернігів
нови камион кипер KAMAZ 6520-6041-53
5
Побарајте цена
цена на барање
Камион кипер
Носивост 20075 кг Евро Euro 5 Зафатнина 20 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2021 Километража 2500 км Сила 400 кс
Украина, м.Чернігів
камион кипер KAMAZ 6520
4
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Камион кипер
Носивост 20000 кг Евро Euro 2 Зафатнина 12 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Rostrak Модел 6220
Година 2008 Километража 680000 км Сила 300 кс
Украина, Київ
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Претплати се