Филтри -

Камиони KAMAZ од Русија

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони KAMAZ од Русија: 18 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови камион кипер KAMAZ 65115
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 15000 кг Евро Euro 2 Зафатнина 10 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 11/2020 Километража Сила 260 кс
Русија, Набережные Челны
камион-цистерна KAMAZ 65115
6
Контактирајте го продавачот
38.670 € RUB 3.371.000 RUB
Камион-цистерна
Година 2019 Километража Сила
Русија, Курган
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови камион кипер KAMAZ 4310
13
Контактирајте го продавачот
34.300 € RUB 2.990.000 RUB
Камион кипер
Носивост 11000 кг Зафатнина 15.4 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2019 Километража 200 км Сила 210 кс
Русија, Набережные Челны
нови камион-шасија KAMAZ 43118
7
Контактирајте го продавачот
94.640 € RUB 8.250.000 RUB
Камион-шасија
Носивост 12000 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2021 Километража 100 км Сила 300 кс
Русија, Набережные Челны
нови камион-шасија KAMAZ 43118
10
Контактирајте го продавачот
46.460 € RUB 4.050.000 RUB
Камион-шасија
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2021 Километража 100 км Сила 300 кс
Русија, Набережные Челны
нови камион-шасија KAMAZ 43118
11
Контактирајте го продавачот
45.310 € RUB 3.950.000 RUB
Камион-шасија
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 2021 Километража 100 км Сила 300 кс
Русија, Набережные Челны
камион со завеса KAMAZ 4308 + приколка завеса
9
Контактирајте го продавачот
24.090 € RUB 2.100.000 RUB
Камион со завеса
Носивост 12.5 кг Евро Euro 3 Зафатнина 94 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 420000 км Сила 250 кс
Русија, Москва
нови камион со рамна платформа KAMAZ 43118 с КМУ ИМ-150
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Година Километража Сила
Русија, Миасс
камион кипер KAMAZ 6520-43
1
Контактирајте го продавачот
30.740 € RUB 2.680.000 RUB
Камион кипер
Носивост 20000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 20 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 128000 км Сила 400 кс
Русија, Калужская обл., г. Обнинск
камион кипер KAMAZ 6522
3
Контактирајте го продавачот
45.200 € RUB 3.940.000 RUB
Камион кипер
Носивост 19000 кг Зафатнина 16 м³
Година 2019 Километража 50000 км Сила 400 кс
Русија, Калужская обл., г. Обнинск
камион кипер KAMAZ 6520
4
Контактирајте го продавачот
33.730 € RUB 2.940.000 RUB
Камион кипер
Носивост 20900 кг Евро Euro 5 Зафатнина 16 м³
Година 2017 Километража 135000 км Сила 400 кс
Русија, Калужская обл., г. Обнинск
камион кипер KAMAZ 65222
2
Контактирајте го продавачот
52.650 € RUB 4.590.000 RUB
Камион кипер
Носивост 19000 кг Зафатнина 20 м³
Година 2019 Километража 78000 км Сила 400 кс
Русија, Калужская обл., г. Обнинск
камион за превоз на дрва KAMAZ 43118
6
Контактирајте го продавачот
60.230 € RUB 5.250.000 RUB
Камион за превоз на дрва
Година 2020 Километража Сила 360 кс
Русија, Екатеринбург
камион-цистерна KAMAZ 6
8
Контактирајте го продавачот
69.370 € RUB 6.047.000 RUB
Камион-цистерна
Година 2019 Километража Сила
Русија, Курган
камион за превоз на битумен KAMAZ 43253 "Курганский завод СпецТехники"
8
Контактирајте го продавачот
37.930 € RUB 3.307.000 RUB
Камион за превоз на битумен
Година 2019 Километража Сила
Русија, Курган
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се