Филтри -

Камиони KAMAZ од Полска

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

12 огласа: Камиони KAMAZ од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови камион за превоз на зрна KAMAZ нови камион за превоз на зрна KAMAZ
2
Контактирајте го продавачот
69.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на зрна
Носивост 14000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 16.37 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2021 Километража 50 км Сила
Полска, Libertów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион работилница
Година 01/1980 Километража Сила
Полска, Nysa
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Камион кипер
Година 2007 Километража 162000 км Сила
Полска, Ostrowiec Świętokrzyski
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Камион кипер
Година 2006 Километража 144760 км Сила
Полска, Ostrowiec Świętokrzyski
нови камион кипер KAMAZ 6x4 do transportu ZBOŻA - OKAZJA нови камион кипер KAMAZ 6x4 do transportu ZBOŻA - OKAZJA
2
Контактирајте го продавачот
69.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 14000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2021 Километража 50 км Сила
Полска, Libertów
Контактирајте го продавачот
56.800 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 18150 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2021 Километража 5 км Сила
Полска, Libertów
Контактирајте го продавачот
46.000 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2021 Километража 50 км Сила
Полска, Libertów
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2005 Километража Сила
Полска, Jordanow
Контактирајте го продавачот
73.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 15200 кг Евро Euro 6 Зафатнина 9.6 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2022 Километража 1 км Сила
Полска, Libertów
Контактирајте го продавачот
76.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 15000 кг Зафатнина 12 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2021 Километража 1 км Сила
Полска, Libertów
нови камион кипер KAMAZ нови камион кипер KAMAZ
2
Контактирајте го продавачот
69.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 15200 кг Евро Euro 5 Зафатнина 11000 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2021 Километража 50 км Сила
Полска, Libertów
Контактирајте го продавачот
62.000 € Без ДДВ
Камион платформа
Носивост 16000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2021 Километража 500 км Сила
Полска, Libertów
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се