Филтри -

Камиони KAMAZ - Киргистан

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони KAMAZ - Киргистан: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови камион-шасија KAMAZ 43118
2
цена на барање
Камион-шасија
Носивост 13400 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 10/2020 Километража Сила 280 кс
Киргистан, Бишкек
нови камион кипер KAMAZ 6520
2
цена на барање
Камион кипер
Носивост 20000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 20 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 11/2020 Километража Сила 320 кс
Киргистан, Бишкек
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
нови камион кипер KAMAZ 65222
2
цена на барање
Камион кипер
Носивост 19000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 16 м³
Година 11/2020 Километража Сила 320 кс
Киргистан, Бишкек
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се