Филтри -

Камиони KAMAZ од Европа

Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

29 огласа: Камиони KAMAZ

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
46.000 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2021 Километража 50 км Сила
Полска, Libertów
нови камион за превоз на зрна KAMAZ 6x4 do transportu ZBOŻA - OKAZJA нови камион за превоз на зрна KAMAZ 6x4 do transportu ZBOŻA - OKAZJA
2
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на зрна
Носивост 14000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2021 Километража 50 км Сила
Полска, Libertów
Контактирајте го продавачот
56.800 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 18150 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2021 Километража 5 км Сила
Полска, Libertów
Контактирајте го продавачот
73.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 15200 кг Евро Euro 6 Зафатнина 9.6 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија KAMAZ Модел 65115
Година 2022 Километража 1 км Сила
Полска, Libertów
Контактирајте го продавачот
76.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 15000 кг Зафатнина 12 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2021 Километража 1 км Сила
Полска, Libertów
Контактирајте го продавачот
62.000 € Без ДДВ
Камион платформа
Носивост 16000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2021 Километража 500 км Сила
Полска, Libertów
нови камион кипер KAMAZ 6x4 WYWROTKA DO TYŁU нови камион кипер KAMAZ 6x4 WYWROTKA DO TYŁU
2
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 15200 кг Евро Euro 5 Зафатнина 11000 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2021 Километража 50 км Сила
Полска, Libertów
нови камион кипер KAMAZ 6x4 do transportu ZBOŻA - OKAZJA нови камион кипер KAMAZ 6x4 do transportu ZBOŻA - OKAZJA
2
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 14000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2021 Километража 50 км Сила
Полска, Libertów
Контактирајте го продавачот
6.800 € Без ДДВ
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 1989 Километража 527100 км Сила
Германија, Selm
Контактирајте го продавачот
6.700 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 1990-06 Километража 431100 км Сила
Германија, Selm
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 1990 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2005 Километража Сила
Полска, Jordanow
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Година 1985 Километража Сила
Литванија, Taurage
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 14700 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2007 Километража 53000 км Сила
Унгарија, Nemesnadudvar
Контактирајте го продавачот
2.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 1986 Километража Сила
Литванија, Dievogala
камион кипер KAMAZ Kita KAMAZ KARJER за делови камион кипер KAMAZ Kita KAMAZ KARJER за делови камион кипер KAMAZ Kita KAMAZ KARJER за делови
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 1992 Километража Сила
Литванија, Taurage
Контактирајте го продавачот
100 €
Камион-цистерна
Година 1999 Километража Сила
Литванија, Vilnius
камион кипер KAMAZ KAMAZ KARJER за делови камион кипер KAMAZ KAMAZ KARJER за делови камион кипер KAMAZ KAMAZ KARJER за делови
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година Километража Сила
Литванија, Taurage
камион кипер KAMAZ 5320 за делови камион кипер KAMAZ 5320 за делови
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 03/1990 Километража Сила
Литванија, Taurage
камион-шасија KAMAZ KAMAZ за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Година Километража Сила
Литванија, Taurage
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Година Километража Сила
Литванија, Taurage
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Суспензија пружина/пружина
Година 1989 Километража 66000 км Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
5.250 € Без ДДВ
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 1997 Километража Сила
Полска, Dolsk
Контактирајте го продавачот
92.400 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 15200 кг
Година 2020 Километража 6000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
94.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 15200 кг
Година 2021 Километража 5000 км Сила
Унгарија, Budapest
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се