Филтри -

Камиони KAMAZ од Белорусија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони KAMAZ од Белорусија: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
88.000 US$ EUR ≈ 83.870 €
Камион кипер
Носивост 20000 кг Евро Euro 5 Марка на каросерија KAMAZ
Година 2019 Километража 37000 км Сила 400 кс
Белорусија
Контактирајте го продавачот
84.000 US$ EUR ≈ 80.050 €
Камион со рамна платформа
Носивост 14.5 кг Евро Euro 5 Зафатнина 46.6 м³
Година 2020 Километража Сила 292 кс
Белорусија, Минск
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
65.000 US$ EUR ≈ 61.950 €
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 2018 Километража 120000 км Сила 315 kW
Белорусија, Гомель
камион кипер KAMAZ 65801 T5
1
Контактирајте го продавачот
14 € / час
Камион кипер
Година Километража Сила
Белорусија, Гомель
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се