Филтри -

Камиони KAMAZ

Резултати од пребарување: 46 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

46 огласа: Камиони KAMAZ

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за превоз на зрна KAMAZ 5320 камион за превоз на зрна KAMAZ 5320 камион за превоз на зрна KAMAZ 5320
3
Контактирајте го продавачот
4.270 € UAH 180.000 UAH
Камион за превоз на зрна
Година 1992 Километража Сила
Украина, Оржиця
Контактирајте го продавачот
3.559 € UAH 150.000 UAH
Камион за превоз на зрна
Година 1988 Километража Сила
Украина, Оржиця
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
1.898 € UAH 80.000 UAH
Камион кипер
Година 1980 Километража Сила
Украина, Крижопіль
Контактирајте го продавачот
92.730 € UZS 1.124.000.000 UZS
Камион за транспорт на гориво
Зафатнина 20 м³
Година Километража Сила
Узбекистан
нови камион кипер KAMAZ АКЦИЯ КАМАз 8% Лизинг !! нови камион кипер KAMAZ АКЦИЯ КАМАз 8% Лизинг !!
2
Контактирајте го продавачот
39.680 € UZS 480.700.000 UZS
Камион кипер
Година Километража Сила
Узбекистан
Контактирајте го продавачот
53.900 € UZS 653.000.000 UZS
Камион кипер
Година Километража Сила
Узбекистан
Контактирајте го продавачот
87.320 € UZS 1.058.000.000 UZS
Камион кипер
Година Километража Сила
Узбекистан
Контактирајте го продавачот
60.090 € UZS 728.000.000 UZS
Камион фургон
Година Километража Сила
Узбекистан
нови камион-цистерна KAMAZ нови камион-цистерна KAMAZ нови камион-цистерна KAMAZ
3
Контактирајте го продавачот
54.470 € UZS 660.000.000 UZS
Камион-цистерна
Зафатнина 8 м³
Година Километража Сила
Узбекистан
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година Километража Сила
Узбекистан
Контактирајте го продавачот
102.500 € UZS 1.242.000.000 UZS
Камион со рамна платформа
Година Километража Сила
Узбекистан
Контактирајте го продавачот
86.330 € UZS 1.046.000.000 UZS
Камион фургон
Година Километража Сила
Узбекистан
Контактирајте го продавачот
6.800 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 1989 Километража 527100 км Сила
Германија, Selm
Контактирајте го продавачот
6.700 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 1990 Километража 431100 км Сила
Германија, Selm
камион кипер KAMAZ 65222 камион кипер KAMAZ 65222 камион кипер KAMAZ 65222
3
Контактирајте го продавачот
38.000 US$ EUR ≈ 35.510 €
Камион кипер
Година 2017 Километража 2396 м/ч Сила
Азербејџан, Баку
Контактирајте го продавачот
5.250 € Без ДДВ
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 1997 Километража Сила
Полска, Dolsk
нови камион кипер KAMAZ 45143 нови камион кипер KAMAZ 45143
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2021 Километража Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
84.000 US$ EUR ≈ 78.500 €
Камион со рамна платформа
Носивост 14.5 кг Евро Euro 5 Зафатнина 46.6 м³
Година 2020 Километража Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
77.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 15200 кг
Година 2020 Километража 6000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 15200 кг
Година 2021 Километража 5000 км Сила
Унгарија, Budapest
камион кипер KAMAZ камион кипер KAMAZ камион кипер KAMAZ
3
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2006 Километража Сила
Романија, Hanul Ancuței
Контактирајте го продавачот
74.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 15200 кг Евро Euro 6 Зафатнина 9.6 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија KAMAZ Модел 65115
Година 2022 Километража 1 км Сила
Полска, Libertów
Контактирајте го продавачот
87.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 15000 кг Зафатнина 12 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2021 Километража 1 км Сила
Полска, Libertów
Контактирајте го продавачот
23.290 € CZK 555.000 CZK
Камион кипер
Носивост 19400 кг Евро Euro 3 Зафатнина 16 м³
Година 2011 Километража 103000 км Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 04/2011 Километража Сила
Литванија, Vilnius
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 46 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се