Филтри -

Камиони KAMAZ

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Камиони KAMAZ

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 11.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 4
Година 2011 Километража 132563 км Сила
Литванија, Kedainiai
Контактирајте го продавачот
аукција 2.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 1
Година 1988 Километража 21341 км Сила
Литванија, Alytus
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Воен камион
Носивост 3430 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2012 Километража 55000 км Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Воен камион
Носивост 3070 кг Суспензија пружина/пружина
Година Километража 66000 км Сила
Литванија, Dievogala
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се