Филтри -

Камиони KAMAG

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

7 огласа: Камиони KAMAG

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Камион-контејнер
Носивост 14000 кг Евро Euro 4 Суспензија хидраулично
Година 2007 Километража 18100 км Сила
Полска, Wrzesnia
Контактирајте го продавачот
29.800 € Без ДДВ
Камион-контејнер
Носивост 9750 кг Евро Euro 3
Година 2009 Километража 138814 км Сила
Германија, Bakum
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
31.500 € Без ДДВ
Камион-контејнер
Носивост 8700 кг Евро Euro 3
Година 2010 Километража 186988 км Сила
Германија, Bakum
Контактирајте го продавачот
32.500 € Без ДДВ
Камион-контејнер
Носивост 9700 кг Евро Euro 3
Година 2009 Километража 120747 км Сила
Германија, Bakum
Контактирајте го продавачот
42.500 €
Камион-контејнер
Носивост 9400 кг
Година 2011 Километража 182737 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
29.800 € Без ДДВ
Камион-контејнер
Носивост 9750 кг Евро Euro 3
Година 2010 Километража Сила
Германија, Bakum
Контактирајте го продавачот
49.800 € Без ДДВ
Камион-контејнер
Носивост 9900 кг Евро Euro 3
Година 2015 Километража 108867 км Сила
Германија, Bakum
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се