Камиони KAELBLE

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони KAELBLE: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за шлепување KAELBLE KDV 680 6x6
8
преговара
Камион за шлепување
Носивост 2500 кг
Година 1956-01-01 Километража 1 км Сила 180 кс
Холандија, Wijchen
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се