Филтри -

Камиони Joab

Резултати од пребарување: 37 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

37 огласа: Камиони Joab

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
6.089 € SEK 70.000 SEK
Камион со автоподигнувач на контејнер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2000 Километража 30177 км Сила
Шведска
Контактирајте го продавачот
26.090 € SEK 300.000 SEK
Камион рол кипер
Носивост 15015 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2012 Километража 815378 км Сила
Шведска
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 18870 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2012 Километража 359885 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Носивост 9300 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2008 Километража 501824 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 15660 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2008 Километража 546960 км Сила
Естонија, Sauga vald
аукција 487,10 € SEK 5.600 SEK
Камион рол кипер
Носивост 11980 кг Евро Euro 3
Година 2004 Километража 713587 км Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
аукција 2.609 € SEK 30.000 SEK
Камион рол кипер
Носивост 15750 кг Евро Euro 6
Година 2020 Километража 98118 км Сила
Шведска, Malmö
Контактирајте го продавачот
аукција 1.218 € SEK 14.000 SEK
Камион рол кипер
Носивост 18010 кг Евро Euro 3
Година 2004 Километража 542089 км Сила
Шведска, Kristinehamn
Контактирајте го продавачот
25.700 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Носивост 8831 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 393804 км Сила
Полска, ŁAZISKA GÓRNE
Контактирајте го продавачот
87.500 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 16455 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2016 Километража 523800 км Сила
Словачка, Košice
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион рол кипер
Евро Euro 5
Година 2010 Километража 348964 км Сила
Шведска, Nacka Strand
Контактирајте го продавачот
99.800 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Година 2023 Километража 11000 км Сила
Словенија, Šentjur
Контактирајте го продавачот
12.990 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2002 Километража 607000 км Сила
Естонија, Tartumaa
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 15540 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2009 Километража 517000 км Сила
Естонија, Tartumaa
Контактирајте го продавачот
58.190 € SEK 669.000 SEK
Камион рол кипер
Носивост 12970 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 422162 км Сила
Шведска, Stockholm
ATS Sweden AB
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
23.920 € SEK 275.000 SEK
Камион рол кипер
Носивост 11830 кг Зафатнина 0.31 м³
Година 2001 Километража Сила
Шведска, Norrbotten
ATS Sweden AB
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
69.000 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 14625 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 299000 км Сила
Финска, Pirkkala, Pirkanmaa
Контактирајте го продавачот
32.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Година 2003 Километража 648000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
47.770 € NOK 559.000 NOK
Камион рол кипер
Носивост 23480 кг Евро Euro 5
Година 2014 Километража 204177 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
7 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
76.820 € NOK 899.000 NOK
Камион кипер
Носивост 21530 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 296042 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
7 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
34.950 € NOK 409.000 NOK
Камион рол кипер
Носивост 16540 кг Евро Euro 5
Година 2013 Километража 707000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
7 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
54.600 € NOK 639.000 NOK
Камион рол кипер
Носивост 23200 кг Евро Euro 6
Година 2015 Километража 632629 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
7 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
9.850 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Носивост 9160 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 10/2004 Километража 321751 км Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
19.450 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Носивост 14970 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2014 Километража 1208462 км Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
32.450 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 16210 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004 Километража 406959 км Сила
Германија, Hamburg
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 37 огласа
Прикажи