Филтри -

Камиони JMC Conquer

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

1 оглас : Камиони JMC Conquer

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-ладилник JMC Conquer камион-ладилник JMC Conquer камион-ладилник JMC Conquer
3
Контактирајте го продавачот
27.000.000 €
Камион-ладилник
Носивост 5000 кг Евро Euro 4 Зафатнина 5 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2021 Километража 29000 км Сила
Чиле, Coquimbo
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се