Филтри -

Камиони JMC

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони JMC: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови камион кипер JMC 40 tons dumper truck
14
53.800 US$ EUR ≈ 47.930 €
Камион кипер
Евро Euro 5 Зафатнина V=19.74 м³
Година 2019 Километража Сила 365 кс
Кина, Changsha Shi
камион фургон JMC
2
17.000 US$ EUR ≈ 15.150 €
Камион фургон
Носивост 2140 кг Зафатнина V=19.39 м³
Година 2017 Километража 4083 км Сила
Кина
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови камион-ладилник JMC JX1041TG
10
23.700 US$ EUR ≈ 21.120 €
Камион-ладилник
Носивост 5000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила 115 кс
Кина, Suizhou
нови камион-ладилник JMC CLW5041XLCJ5
7
22.200 US$ EUR ≈ 19.780 €
Камион-ладилник
Носивост 3500 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила 115 кс
Кина, Suizhou
нови камион-ладилник JMC CLW5040XYYJX
6
18.700 US$ EUR ≈ 16.660 €
Камион-ладилник
Носивост 2000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила 115 кс
Кина, Suizhou
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се