Камиони JELCZ

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони JELCZ: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со рамна платформа JELCZ 6x4
9
21.940 € PLN USD 100.000 PLN ≈ 23.840 US$
Камион со рамна платформа
Година 1998 Километража 90000 км Сила
Полска, Warszawa
камион со рамна платформа JELCZ Dzwig HYDROS na sam. JELCZ, Udzwig 10 ton
6
3.949 € PLN USD 18.000 PLN ≈ 4.291 US$
Камион со рамна платформа
Година 1985 Километража Сила
Полска, Koluszki
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се