Камиони JAC од Украина

Филтер
Сортирање Нареди по: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони JAC од Украина: 19 огласа
преговара
Камион-шасија
Носивост 7690 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2017 Километража Сила 170 кс
Украина, Святопетрівське
US$ 33.200 ≈ € 28.437
Камион-ладилник
Носивост 3600 кг Евро Euro 5 Зафатнина V=25 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2018 Километража Сила 156 кс
Украина, Киев
PRO
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
US$ 24.000 ≈ € 20.557
Камион со рамна платформа
Носивост 950 кг Евро Euro 5 Зафатнина V=3.2 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2018 Километража Сила 150 кс
Украина, Киев
US$ 41.500 ≈ € 35.546
Камион фургон
Носивост 6200 кг Евро Euro 5 Зафатнина V=35 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2018 Километража Сила 166 кс
Украина, Киев
US$ 33.400 ≈ € 28.608
Камион фургон
Носивост 3500 кг Евро Euro 5 Зафатнина V=25 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2018 Километража Сила 156 кс
Украина, Киев
US$ 39.500 ≈ € 33.833
Камион со рамна платформа
Носивост 6700 кг Евро Euro 5 Зафатнина V=9.75 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2018 Километража Сила 166 кс
Украина, Киев
US$ 32.500 ≈ € 27.837
Камион со церада
Носивост 3600 кг Евро Euro 5 Зафатнина V=25 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2018 Километража Сила 156 кс
Украина, Киев
US$ 27.000 ≈ € 23.126
Изотермичен камион
Носивост 950 кг Евро Euro 5 Зафатнина V=16.8 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2018 Километража Сила 150 кс
Украина, Киев
US$ 22.500 ≈ € 19.272
Камион-шасија
Носивост 3450 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2018 Километража Сила 150 кс
Украина, Киев
US$ 22.500 ≈ € 19.272
Камион-шасија
Носивост 1350 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2018 Километража Сила 150 кс
Украина, Киев
US$ 25.500 ≈ € 21.842
Изотермичен камион
Носивост 2700 кг Евро Euro 5 Зафатнина V=18 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2018 Километража Сила 150 кс
Украина, Киев
US$ 36.500 ≈ € 31.263
Камион-шасија
Носивост 7710 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2018 Километража Сила 166 кс
Украина, Киев
US$ 25.700 ≈ € 22.013
Камион фургон
Носивост 2700 кг Евро Euro 5 Зафатнина V=18.9 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2018 Километража Сила 150 кс
Украина, Киев
US$ 24.800 ≈ € 21.242
Камион со церада
Носивост 2700 кг Евро Euro 5 Зафатнина V=18.9 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2018 Километража Сила 150 кс
Украина, Киев
US$ 29.500 ≈ € 25.268
Камион кипер
Носивост 4780 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 05/2016 Километража Сила 156 кс
Украина, с. Святопетровское
Омилени : 0 Споредба : 0