Филтри -

Камиони JAC од Украина

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

15 огласа: Камиони JAC од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
65.000 US$ EUR ≈ 60.310 €
Камион-шасија
Носивост 13780 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража Сила
Украина, с. Святопетровское
нови камион за превоз на зрна JAC N120 нови камион за превоз на зрна JAC N120
2
Контактирајте го продавачот
53.450 € UAH 2.141.000 UAH
Камион за превоз на зрна
Носивост 7000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 12 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража 1000 км Сила
Украина, Kharkiv
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
91.450 US$ EUR ≈ 84.860 €
Камион за превоз на зрна
Носивост 10000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 15 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража 1000 км Сила
Украина, Kharkiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Зафатнина 20 м³
Година 01/2024 Километража Сила
Украина, Kharkiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 7165 кг Евро Euro 5
Година 01/2024 Километража Сила
Украина, Kharkiv
Контактирајте го продавачот
48.000 US$ EUR ≈ 44.540 €
Камион-шасија
Носивост 7690 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража Сила
Украина, Святопетрівське
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 4500 кг Евро Euro 5 Зафатнина 5.96 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2019 Километража Сила
Украина, с. Святопетровское
Контактирајте го продавачот
42.000 US$ EUR ≈ 38.970 €
Камион со церада
Носивост 6500 кг Евро Euro 5 Зафатнина 30 м³ Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Украина, Святопетрівське
Контактирајте го продавачот
85.000 US$ EUR ≈ 78.870 €
Камион кипер
Носивост 10800 кг Евро Euro 5 Зафатнина 14 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража Сила
Украина, с. Святопетровское
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 19000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 17.6 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
28.500 US$ EUR ≈ 26.450 €
Камион со рамна платформа
Носивост 3500 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 11/2022 Километража Сила
Украина, с. Святопетровское
Контактирајте го продавачот
19.999 US$ EUR ≈ 18.560 €
Камион платформа
Евро Euro 5
Година 2021 Километража 15125 км Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
25.900 US$ EUR ≈ 24.030 €
Камион за шлепување
Носивост 6000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2019 Километража Сила
Украина, с. Святопетровское
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 41.760 €
Камион-шасија
Носивост 6200 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража Сила
Украина, Святопетрівське
Контактирајте го продавачот
31.500 US$ EUR ≈ 29.230 €
Камион со рамна платформа
Носивост 2300 кг Евро Euro 5 Зафатнина 2.94 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 05/2023 Километража Сила
Украина, Святопетрівське
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се