Филтри -

Камиони JAC - Казахстан

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони JAC - Казахстан: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови изотермален камион JAC N56
1
Контактирајте го продавачот
25.690 € KZT 13.100.000 KZT
Изотермален камион
Носивост 3445 кг Евро Euro 5 Зафатнина 21 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2021 Километража Сила
Казахстан, Атырау
нови камион-ладилник JAC Изотермический фургон с ХОУ JAC N 80
3
Контактирајте го продавачот
37.260 € KZT 19.000.000 KZT
Камион-ладилник
Носивост 4695 кг Евро Euro 5 Зафатнина 28.6 м³
Година 2021 Километража Сила 152 кс
Казахстан, Атырау
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови изотермален камион JAC N80
12
Контактирајте го продавачот
32.360 € KZT 16.500.000 KZT
Изотермален камион
Евро Euro 5
Година 2021 Километража Сила 152 кс
Казахстан, Костанай
нови изотермален камион JAC N56
17
Контактирајте го продавачот
23.730 € KZT 12.100.000 KZT
Изотермален камион
Евро Euro 5
Година 2021 Километража Сила 150 кс
Казахстан, Костанай
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се