Филтри -

Камиони JAC

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони JAC: 20 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
21.650 € RUB 1.850.000 RUB
Камион-ладилник
Носивост 4000 кг Евро Euro 4
Година 2017 Километража Сила 152 кс
Русија, Люберцы, Московской обл.
Контактирајте го продавачот
7.000 US$ EUR ≈ 5.942 €
Камион-цистерна
Зафатнина 5 м³
Година 2015 Километража 50000 км Сила
Кина, Shanghai, Baoshan District
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
42.000 US$ EUR ≈ 35.650 €
Камион со церада
Носивост 6500 кг Евро Euro 5 Зафатнина 30 м³ Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила 170 кс
Украина, Святопетрівське
Контактирајте го продавачот
53.100 € KZT 26.500.000 KZT
Камион со рамна платформа
Носивост 4000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 08/2021 Километража 30 км Сила 152 кс
Казахстан, Атырау
нови камион-ладилник JAC Изотермический фургон на шасси JAC N56 нови камион-ладилник JAC Изотермический фургон на шасси JAC N56 нови камион-ладилник JAC Изотермический фургон на шасси JAC N56
3
Контактирајте го продавачот
26.050 € KZT 13.000.000 KZT
Камион-ладилник
Носивост 3000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 21 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 08/2021 Километража 30 км Сила 150 кс
Казахстан, Атырау
Контактирајте го продавачот
35.070 € KZT 17.500.000 KZT
Камион-ладилник
Носивост 4200 кг Евро Euro 5 Зафатнина 30.5 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 08/2021 Километража 30 км Сила 152 кс
Казахстан, Атырау
нови камион фургон JAC Промтоварный автофургон (европромка) на шасси JAC N56 нови камион фургон JAC Промтоварный автофургон (европромка) на шасси JAC N56 нови камион фургон JAC Промтоварный автофургон (европромка) на шасси JAC N56
3
Контактирајте го продавачот
24.650 € KZT 12.300.000 KZT
Камион фургон
Носивост 3000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 21 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 09/2021 Километража 30 км Сила 150 кс
Казахстан, Атырау
нови камион-цистерна JAC Автоцистерна для технической воды АЦ-4 нови камион-цистерна JAC Автоцистерна для технической воды АЦ-4
2
Контактирајте го продавачот
31.260 € KZT 15.600.000 KZT
Камион-цистерна
Евро Euro 5 Зафатнина 4000 л Суспензија пружина/пружина
Година 07/2021 Километража 30 км Сила 152 кс
Казахстан, Атырау
нови камион-цистерна JAC Автоцистерна для перевозки питьевой воды АЦПТ-4
1
Контактирајте го продавачот
34.070 € KZT 17.000.000 KZT
Камион-цистерна
Евро Euro 5 Зафатнина 4000 л
Година 08/2021 Километража 30 км Сила 152 кс
Казахстан, Атырау
Контактирајте го продавачот
39.880 € KZT 19.900.000 KZT
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 5 Зафатнина 8 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 08/2021 Километража 30 км Сила 166 кс
Казахстан, Атырау
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Носивост 3450 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2017 Километража Сила 150 кс
Украина, Святопетрівське
Контактирајте го продавачот
22.500 US$ EUR ≈ 19.100 €
Камион со рамна платформа
Носивост 3500 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 05/2016 Километража Сила 156 кс
Украина, с. Святопетровское
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Носивост 7690 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2017 Километража Сила 170 кс
Украина, Святопетрівське
нови камион-цистерна JAC LE801
1
Контактирајте го продавачот
31.260 € KZT 15.600.000 KZT
Камион-цистерна
Носивост 4625 кг Евро Euro 5 Зафатнина 3760 м³
Година 2021 Километража Сила 152 кс
Казахстан, Атырау
нови изотермален камион JAC N56
1
Контактирајте го продавачот
26.250 € KZT 13.100.000 KZT
Изотермален камион
Носивост 3445 кг Евро Euro 5 Зафатнина 21 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2021 Километража Сила
Казахстан, Атырау
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се