Филтри -

Камиони JAC

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

12 огласа: Камиони JAC

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 5
Година 2024 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Година 2019 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Golden Target Heavy Equipment LLC
4 години на Autoline
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Носивост 2878 кг Евро Euro 5 Зафатнина 22.32 м³
Година 2024 Километража Сила
Украина, м.Бровари
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Носивост 3155 кг Евро Euro 5 Зафатнина 4 м³
Година 2024 Километража Сила
Украина, м.Бровари
Контактирајте го продавачот
36.040 € COP 149.500.000 COP
Камион кипер
Носивост 5000 кг
Година 2024 Километража 1 км Сила
Колумбија, Bogota
Контактирајте го продавачот
48.820 € COP 202.500.000 COP
Камион кипер
Носивост 6000 кг Зафатнина 7 м³
Година 2024 Километража 1 км Сила
Колумбија, Bogota
Контактирајте го продавачот
53.040 € COP 220.000.000 COP
Камион за шлепување
Носивост 5800 кг Евро Euro 6
Година 2023 Километража Сила
Колумбија, Bogota
Контактирајте го продавачот
32.550 € COP 135.000.000 COP
Камион фургон
Носивост 7000 кг
Година Километража Сила
Колумбија, Santiago de Cali
Контактирајте го продавачот
22.900 € COP 94.990.000 COP
Камион-ладилник
Година 2021 Километража 123580 км Сила
Колумбија, Santiago de Cali
Контактирајте го продавачот
18.560 € COP 76.990.000 COP
Камион-шасија
Година 2020 Километража 55021 км Сила
Колумбија, Santiago de Cali
Контактирајте го продавачот
16.390 € COP 67.990.000 COP
Камион фургон
Носивост 3800 кг Зафатнина 25.39 м³
Година Километража Сила
Колумбија, Santiago de Cali
Контактирајте го продавачот
55.060 € COP 228.400.000 COP
Камион за шлепување
Носивост 8900 кг
Година 2023 Километража Сила
Колумбија, Bogota
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се