Филтри -

Камиони Isuzu - Узбекистан

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

11 огласа: Камиони Isuzu - Узбекистан

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови камион фургон Isuzu  FVR 33 нови камион фургон Isuzu  FVR 33
2
Контактирајте го продавачот
60.660 € UZS 805.000.000 UZS
Камион фургон
Година Километража Сила
Узбекистан
Контактирајте го продавачот
48.000 € UZS 637.000.000 UZS
Камион фургон
Носивост 4000 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража Сила
Узбекистан
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови изотермален камион Isuzu NQR
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Изотермален камион
Носивост 5000 кг Зафатнина 21 м³
Година 04/2022 Километража Сила
Узбекистан, Fergana
Контактирајте го продавачот
48.750 € UZS 647.000.000 UZS
Изотермален камион
Година 2023 Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
Контактирајте го продавачот
40.920 € UZS 543.000.000 UZS
Камион фургон
Носивост 5000 кг
Година 2023 Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
Контактирајте го продавачот
67.740 € UZS 899.000.000 UZS
Камион фургон
Носивост 8800 кг
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
Контактирајте го продавачот
113.000 € UZS 1.499.000.000 UZS
Камион кипер
Носивост 20000 кг Зафатнина 16 м³
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
Контактирајте го продавачот
40.770 € UZS 541.000.000 UZS
Камион-шасија
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
Контактирајте го продавачот
44.830 € UZS 595.000.000 UZS
Камион фургон
Зафатнина 23.85 м³
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
Контактирајте го продавачот
34.060 € UZS 452.000.000 UZS
Камион фургон
Зафатнина 13.86 м³
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
нови камион кипер Isuzu NPR 82 L
1
Контактирајте го продавачот
52.670 € UZS 699.000.000 UZS
Камион кипер
Носивост 3.5 кг Зафатнина 3.38 м³
Година 2023 Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се