Филтри -

Камиони Isuzu од Украина

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

9 огласа: Камиони Isuzu од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови камион со рамна платформа Isuzu NMR 85
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Носивост 3200 кг Евро Euro 5 Зафатнина 2.999 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 01/2024 Километража Сила
Украина, Kharkiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Носивост 4405 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kyiv
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Носивост 6055 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Носивост 4665 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Носивост 3200 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2018 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
63.400 US$ EUR ≈ 58.690 €
Камион-цистерна
Носивост 6300 кг Евро Euro 5 Зафатнина 6 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража 1 км Сила
Украина, м.Черкаси
Контактирајте го продавачот
55.900 US$ EUR ≈ 51.750 €
Камион за шлепување
Носивост 4420 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2022 Километража Сила
Украина, м.Черкаси
Контактирајте го продавачот
60.500 US$ EUR ≈ 56.010 €
Изотермален камион
Носивост 6055 кг Евро Euro 5 Зафатнина 31 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2022 Километража Сила
Украина, м.Черкаси
Контактирајте го продавачот
43.600 US$ EUR ≈ 40.360 €
Изотермален камион
Носивост 3200 кг Евро Euro 5 Зафатнина 19 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2022 Километража Сила
Украина, м.Черкаси
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се