Филтри -

Камиони Isuzu од Португалија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

6 огласа: Камиони Isuzu од Португалија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2007-01 Километража 700000 км Сила
Португалија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Суспензија пружина/пружина
Година Километража 980000 км Сила
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 2
Година 2000-06-08 Километража 823000 км Сила
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Суспензија пружина/пружина
Година 2001-11-13 Километража 777000 км Сила
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на животни
Година Километража Сила
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Камион кипер
Година 2008 Километража 189000 км Сила
Португалија, Serzedelo
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи