Филтри -

Камиони Isuzu од Кина

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

7 огласа: Камиони Isuzu од Кина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
10.200 €
Камион-ладилник
Година 2020 Километража Сила
Кина
нови камион работилница Isuzu FVR нови камион работилница Isuzu FVR нови камион работилница Isuzu FVR
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион работилница
Година Километража Сила
Кина, Jingmen Shi
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
16.500 US$ EUR ≈ 15.230 €
Камион кипер
Година 2010 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 13.850 €
Камион-ладилник
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 13.850 €
Камион-цистерна
Година 2017 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 25000 кг Зафатнина 116.61 м³ Суспензија хидраулично
Година 11/2010 Километража 4600 км Сила
Кина, Shanghai
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се