Камиони IVECO од ЗНД

Филтер
Сортирање Нареди по: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони IVECO: 12 огласа
€ 28.210 ≈ RUB 2.130.000 ≈ € 28.210 ≈ US$ 32.456
Камион завеса
Носивост 3525 кг Евро Euro 5 Зафатнина V=28.26 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2017 Километража 158638 км Сила 146 кс
Русија, Москва
€ 25.960 ≈ RUB 1.960.000 ≈ € 25.959 ≈ US$ 29.865
Камион-ладилник
Носивост 7168 кг Евро Euro 3 Зафатнина V=28.35 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2012 Километража 80000 км Сила 210 кс
Русија, Москва
PRO
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
Камион кипер
Носивост 24000 кг Евро Euro 5 Зафатнина V=30 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Cantoni
Година 2007 Километража 220000 км Сила 410 кс
Белорусија, Гродненская область
€ 27.150 ≈ RUB 2.050.000 ≈ € 27.151 ≈ US$ 31.237
Камион со церада
Година 2011 Километража Сила
Русија, Люберцы, Московской обл.
€ 19.870 ≈ RUB 1.500.000 ≈ € 19.866 ≈ US$ 22.856
Камион со церада
Носивост 3985 кг Зафатнина V=31 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2004 Километража 408988 км Сила 150 кс
Русија, Москва
€ 24.500 ≈ RUB 1.850.000 ≈ € 24.502 ≈ US$ 28.189
Камион со рамна платформа
Носивост 4000 кг Евро Euro 3 Зафатнина V=8.7 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2010 Километража 226557 км Сила 209 кс
Русија, Москва
€ 12.580 ≈ RUB 950.000 ≈ € 12.582 ≈ US$ 14.476
Камион-ладилник
Година 2008 Километража 400000 км Сила
Русија, Люберцы, Московской обл.
€ 24.770 ≈ RUB 1.870.000 ≈ € 24.767 ≈ US$ 28.494
Камион кипер
Носивост 23000 кг Евро Euro 3 Зафатнина V=16 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2008 Километража 209291 км Сила 380 кс
Русија, Москва
US$ 22.000 ≈ US$ 22.000 ≈ € 19.122
Камион со рамна платформа
Суспензија пружина/пружина
Година 2012 Километража 219000 км Сила 146 кс
Белорусија, Гомель
€ 10.500 ≈ € 10.500 ≈ US$ 12.080
Камион за сладолед
Носивост 1800 кг
Година 2009 Километража 189000 км Сила 136 кс
Белорусија, Пинск
€ 16.950 ≈ RUB 1.280.000 ≈ € 16.953 ≈ US$ 19.504
Изотермичен камион
Носивост 8000 кг Евро Euro 3
Година 2007 Километража Сила 180 кс
Русија, Люберцы, Московской обл.
€ 28.210 ≈ RUB 2.130.000 ≈ € 28.210 ≈ US$ 32.456
Камион-ладилник
Носивост 840 кг Евро Euro 4 Зафатнина V=12.93 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2012 Километража 148603 км Сила 126 кс
Русија, Москва
Омилени : 0 Споредба : 0