Филтри -

Камиони IVECO од Унгарија

Резултати од пребарување: 196 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

196 огласа: Камиони IVECO од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.400 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2007 Километража 355436 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
64.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 12000 кг
Година 2013 Километража 233000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
52.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 12000 кг
Година 2010 Километража 420000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
11.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 5
Година 2010 Километража 840000 км Сила
Унгарија, Kisigmand
Контактирајте го продавачот
90.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 3000 кг Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Meiller
Година 2022 Километража 750 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6 Зафатнина 46.94 м³
Година 2017 Километража 491700 км Сила
Унгарија, Székesfehérvár
Контактирајте го продавачот
20.500 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Година 1998 Километража 113000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Година 2016 Километража 336000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
13.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2008 Километража 195000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
32.380 € HUF 11.940.000 HUF
Камион со церада
Година 12/2016 Километража 196800 км Сила
Унгарија, Kecskemét
Контактирајте го продавачот
46.400 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 14400 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 366000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
43.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2009 Километража 142256 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
21.300 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 2500 кг
Година 2011 Километража 79989 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Година 2003 Километража 335894 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
18.300 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Година 2010 Километража 300000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
20.400 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 8800 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2002 Километража 191000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Година 2009 Километража 780000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
36.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2008 Километража 670200 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
23.300 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража 143190 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
26.870 € HUF 9.906.000 HUF
Камион кипер
Година 1997 Километража 220224 км Сила
Унгарија, Kecskemét
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Година 2022 Километража 26 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
40.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 3500 кг Марка на каросерија Meiller
Година 2010 Километража 125000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
43.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Зафатнина 30.63 м³
Година 2022 Километража 1 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
23.300 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Носивост 3145 кг
Година 2013 Километража 210495 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 03/1996 Километража 273963 км Сила
Унгарија, Kalocsa
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 196 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се