Филтри -

Камиони IVECO од Украина

Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

23 огласа: Камиони IVECO од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Носивост 24000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2024 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион работилница
Носивост 6000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2024 Километража Сила
Украина, м.Київ
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови камион за транспорт на гориво IVECO Daily нови камион за транспорт на гориво IVECO Daily нови камион за транспорт на гориво IVECO Daily
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 6 Зафатнина 7 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2024 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Носивост 10300 кг Евро Euro 5 Зафатнина 6.9 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 30000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2024 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Носивост 16200 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2024 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Носивост 4000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2024 Километража Сила
Украина, м.Київ
нови камион-шасија IVECO  ASTRA HD9E5 66.41 нови камион-шасија IVECO  ASTRA HD9E5 66.41
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Носивост 10000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2024 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Носивост 4500 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2024 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за шлепување
Носивост 5000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2023 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
44.000 US$ EUR ≈ 40.610 €
Камион за превоз на метален отпад
Носивост 10000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража 770000 км Сила
Украина, Києво-Святошинський р-он.
Контактирајте го продавачот
19.800 US$ EUR ≈ 18.280 €
Камион фургон
Зафатнина 38.89 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 300000 км Сила
Украина, смт. Куликів
Контактирајте го продавачот
42.000 €
Камион кипер
Година 2011 Километража 229000 км Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
134.000 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6 Зафатнина 108 м³
Година 2019 Километража 110263 км Сила
Украина, Chernivtsi
камион кипер IVECO Trakker
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 3 Зафатнина 20 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2002 Километража 440000 км Сила
Украина, Poltava
Контактирајте го продавачот
36.658 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 3355 кг Зафатнина 25.88 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2017-08 Километража 265629 км Сила
Украина, м. Київ
Контактирајте го продавачот
36.658 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 3405 кг Зафатнина 25.6 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2017-08 Километража 255215 км Сила
Украина, м. Київ
Контактирајте го продавачот
36.658 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 3423 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2016-11 Километража 304285 км Сила
Украина, м. Київ
Контактирајте го продавачот
52.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража Сила
Украина, м.Ковель
Контактирајте го продавачот
35.700 US$ EUR ≈ 32.950 €
Камион кипер
Носивост 35000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 20 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2006 Километража 320000 км Сила
Украина, Odessa
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Претплати се