Филтри -

Камиони IVECO од Словачка

Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

28 огласа: Камиони IVECO од Словачка

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
2.800 €
Камион со церада
Евро Euro 3
Година 1/2003 Километража 1322140 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 3 Зафатнина 22.25 м³
Година 10/2001 Километража 259844 км Сила
Словачка, Levice
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
1.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 3
Година 11/2005 Километража 826182 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
77.000 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 6 Модел CTS
Година Километража 200 км Сила
Словачка, Krásna Ves 287
Контактирајте го продавачот
2.500 €
Камион за сладолед
Зафатнина 15.5 м³
Година 06/2008 Километража Сила
Словачка, Prešov
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 2680 кг Евро Euro 6
Година 2016 Километража 624112 км Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 3
Година 6/2005 Километража 549782 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
20.150 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 3 Зафатнина 13 м³
Година 7/2006 Километража 269046 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 3 Зафатнина 55.58 м³
Година 4/2005 Километража 126108 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 4
Година 5/2007 Километража 396189 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 3
Година 7/2006 Километража 440503 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 4
Година 5/2007 Километража 430670 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 825 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 08/2016 Километража 199000 км Сила
Чехија, Trnava
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 4
Година 5/2007 Километража 396189 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
34.990 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 5085 кг Евро Euro 4
Година 05/2007 Километража 324143 км Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Зафатнина 6.76 м³
Година 6/1999 Километража 321052 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Евро Euro 3
Година 1/2004 Километража 659227 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
2.500 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 3
Година Километража 406361 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 3
Година 6/2007 Километража 315272 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 4
Година 12/2007 Километража 200903 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 3
Година 6/2007 Километража 315272 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 4
Година 12/2007 Километража 200903 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 10990 кг Зафатнина 36.9 м³
Година Километража 894966 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 4
Година 3/2006 Километража 257020 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 4 Модел HR LOGLIFT
Година 3/2006 Километража 257020 км Сила
Словачка, Levice
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се