Филтри -

Камиони IVECO од Швајцарија

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

19 огласа: Камиони IVECO од Швајцарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2010-05 Километража 271000 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2016-04 Километража 55000 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
61.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 22950 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017 Километража 296976 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2016-10 Километража 375000 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Евро Euro 5
Година 2008-08 Километража 304000 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Контактирајте го продавачот
8.370 € CHF 7.900 CHF
Камион-ладилник
Носивост 2700 кг Евро Euro 5 Зафатнина 20.57 м³
Година 2010-12-30 Километража 598500 км Сила
Швајцарија, Regensdorf
Контактирајте го продавачот
8.370 € CHF 7.900 CHF
Камион-ладилник
Носивост 2700 кг Евро Euro 5 Зафатнина 20.57 м³
Година 2011-09-30 Километража 56290 км Сила
Швајцарија, Regensdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 11500 кг Зафатнина 42.51 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-04-30 Километража 413200 км Сила
Швајцарија, Regensdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 3400 кг Евро Euro 6 Зафатнина 42.25 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-02-14 Километража 184976 км Сила
Швајцарија, Gansingen
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 02/1993 Километража 553345 км Сила
Швајцарија, Lucens
Контактирајте го продавачот
32.100 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 5500 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Километража 402928 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
16.600 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 8700 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016-04-29 Километража 492633 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 8600 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015-05-11 Километража 598014 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
36.400 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 23600 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража 246794 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 750 кг Евро Euro 6 Зафатнина 23.28 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража 233452 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
28.500 € CHF 26.900 CHF
Камион за превоз на животни
Носивост 5700 кг Евро Euro 6 Зафатнина 31.51 м³
Година 2014-09-30 Километража 439400 км Сила
Швајцарија, Regensdorf
Контактирајте го продавачот
306.200 € CHF 289.000 CHF
Камион кипер
Носивост 14550 кг Евро Euro 6 Зафатнина 9.32 м³
Година 2023-02-22 Километража 500 км Сила
Швајцарија, Regensdorf
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 1900 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-05-08 Километража 652748 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 600 кг Евро Euro 5 Зафатнина 5.18 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2016-04-27 Километража 418928 км Сила
Швајцарија, Gansingen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се