Филтри -

Камиони IVECO од Шпанија

Резултати од пребарување: 183 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

183 огласа: Камиони IVECO од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 18000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2017 Километража 433000 км Сила
Шпанија, Sant Celoni (Barcelona)
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 5
Година 09/2015 Километража 224000 км Сила
Шпанија, Seville
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион фургон
Суспензија пружина/пружина
Година 2015 Километража Сила
Шпанија, Ocana River
Ritchie Bros (Spain) S.L.
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
46.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 3526 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2021 Километража 120668 км Сила
Шпанија, Villagarcia de Arousa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража Сила
Шпанија, Villagarcia de Arousa
Контактирајте го продавачот
72.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 10003 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2021 Километража 112044 км Сила
Шпанија, Villagarcia de Arousa
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 3510 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2013 Километража 317293 км Сила
Шпанија, Villagarcia de Arousa
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 2610 кг Евро Euro 5 Зафатнина 24.97 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2010 Километража 375086 км Сила
Шпанија, Villagarcia de Arousa
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 3225 кг Евро Euro 6 Зафатнина 17.42 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2018 Километража 380758 км Сила
Шпанија, Villagarcia de Arousa
Контактирајте го продавачот
41.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 2705 кг Евро Euro 6 Зафатнина 21.88 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2016 Километража 159573 км Сила
Шпанија, Villagarcia de Arousa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 9885 кг Зафатнина 54.86 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2009 Километража 591659 км Сила
Шпанија, Villagarcia de Arousa
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Носивост 9960 кг Евро Euro 2
Година 2005 Километража Сила
Шпанија, Almería
Контактирајте го продавачот
45.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 14000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2018 Километража 391000 км Сила
Шпанија, Sant Celoni (Barcelona)
Контактирајте го продавачот
45.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 9000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 04/2019 Километража 189000 км Сила
Шпанија, Sant Celoni (Barcelona)
Контактирајте го продавачот
38.500 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 32000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 07/2015 Километража 649000 км Сила
Шпанија, Sant Celoni (Barcelona)
камион фургон IVECO DAILY 35C16 камион фургон IVECO DAILY 35C16
2
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 3500 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 08/2017 Километража 165000 км Сила
Шпанија, Sant Celoni (Barcelona)
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 3500 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 02/2018 Километража 162000 км Сила
Шпанија, Sant Celoni (Barcelona)
Контактирајте го продавачот
15.800 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 7400 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 11/2003 Километража 690000 км Сила
Шпанија, Sant Celoni (Barcelona)
камион со завеса IVECO EUROCARGO 180-280 EURO 6
1
Контактирајте го продавачот
54.800 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 18000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 02/2018 Километража 192000 км Сила
Шпанија, Sant Celoni (Barcelona)
Контактирајте го продавачот
5.800 € Без ДДВ
Изотермален камион
Носивост 9000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 04/2004 Километража 682000 км Сила
Шпанија, Sant Celoni (Barcelona)
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 12000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 10/2019 Километража Сила
Шпанија, Sant Celoni (Barcelona)
Контактирајте го продавачот
28.100 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Година 04/2018 Километража 154000 км Сила
Шпанија, Seville
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 13025 кг Евро Euro 4 Зафатнина 51.45 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/2009 Километража 475340 км Сила
Шпанија, Los Palacios y Villafranca (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 10/2005 Километража 335000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Година 2001 Километража Сила
Шпанија, Benavente
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 183 огласа
Прикажи
Претплати се