Камиони IVECO EuroCargo од Романија

Филтер
Сортирање Нареди по: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони IVECO EuroCargo од Романија: 10 огласа
€ 6.000 ≈ € 6.000 ≈ US$ 6.903
Камион за транспорт на возила
Носивост 3700 кг Евро Euro 3
Година 2007-12-12 Километража 720000 км Сила 170 кс
Романија, București
€ 15.900 ≈ € 15.900 ≈ US$ 18.293
Камион рол кипер
Евро Euro 3
Година 2007 Километража Сила 180 кс
Романија, Valcea
PRO
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
€ 11.000 ≈ € 11.000 ≈ US$ 12.655
Камион со рамна платформа
Година 1997 Километража 239999 км Сила
Романија, Bihor
€ 16.500 ≈ € 16.500 ≈ US$ 18.983
Камион за транспорт на возила
Година 2008 Километража 280000 км Сила
Романија, Bihor
€ 5.500 ≈ € 5.500 ≈ US$ 6.328
Камион фургон
Евро Euro 3
Година 2005-11 Километража 784905 км Сила 150 кс
Романија, Pantelimon (IF)
€ 19.900 ≈ € 19.900 ≈ US$ 22.895
Камион со церада
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-03 Километража 116279 км Сила 179 кс
Романија, Pantelimon (IF)
€ 19.900 ≈ € 19.900 ≈ US$ 22.895
Камион со церада
Зафатнина V=37 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-08 Километража 155240 км Сила 179 кс
Романија, Pantelimon (IF)
Камион фургон
Година Километража Сила
Романија, Arad
€ 4.900 ≈ € 4.900 ≈ US$ 5.637
Камион со церада
Носивост 2670 кг Евро Euro 4 Зафатнина V=41.25 м³
Година 2007-06 Километража 1128352 км Сила 177 кс
Романија, Pantelimon (IF)
€ 5.900 ≈ € 5.900 ≈ US$ 6.788
Камион фургон
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-12 Километража 1341103 км Сила 170 кс
Романија, Pantelimon (IF)
Омилени : 0 Споредба : 0