Камиони IVECO од Романија

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Камиони IVECO од Романија: 65 огласа

камион фургон IVECO Eurocargo ML75E17
10
€ 4.500 USD ≈ US$ 5.125
Камион фургон
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-12 Километража 1341103 км Сила 170 кс
Романија, Pantelimon (IF)
камион фургон IVECO Daily 35C15 2,3 + Prelata
8
€ 21.300 USD ≈ US$ 24.256
Камион фургон
Носивост 775 кг Евро Euro 5 Зафатнина V=21.67 м³
Година 2017-12 Километража 44573 км Сила 144 кс
Романија, Pantelimon (IF)
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
камион фургон IVECO Daily 35C15 2,3 + Prelata
8
€ 21.300 USD ≈ US$ 24.256
Камион фургон
Носивост 775 кг Евро Euro 5 Зафатнина V=21.67 м³
Година 2017-12 Километража 43826 км Сила 144 кс
Романија, Pantelimon (IF)
камион фургон IVECO Daily 35C15 2,3 + Prelata
8
€ 21.300 USD ≈ US$ 24.256
Камион фургон
Носивост 775 кг Евро Euro 5 Зафатнина V=21.67 м³
Година 2017-12 Километража 35000 км Сила 144 кс
Романија, Pantelimon (IF)
камион со церада IVECO Daily 35C15 2,3 + Prelata
8
€ 21.300 USD ≈ US$ 24.256
Камион со церада
Носивост 775 кг Евро Euro 5 Зафатнина V=21.67 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2017-12 Километража 45000 км Сила 144 кс
Романија, Pantelimon (IF)
камион со церада IVECO Daily 35C15 2,3 + Prelata
8
€ 21.300 USD ≈ US$ 24.256
Камион со церада
Носивост 775 кг Евро Euro 5 Зафатнина V=21.67 м³
Година 2017-12 Километража 44000 км Сила 144 кс
Романија, Pantelimon (IF)
камион фургон IVECO EUROCARGO за делови
4
преговара
Камион фургон
Година Километража Сила
Романија, Arad
камион за шлепување IVECO Stralis
18
€ 105.000 USD ≈ US$ 119.574
Камион за шлепување
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина Модел Boniface Interstarter 3 !
Година 2010-06-29 Километража 363431 км Сила 430 кс
Романија, București
камион кипер IVECO Trakker 310
38
€ 28.000 USD ≈ US$ 31.886
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 2007 Километража 212500 км Сила
Романија, Hunedoara
камион рол кипер IVECO Autospeciale multifunctionala cu carlig hidraulic transport cont
8
преговара
Камион рол кипер
Година Километража Сила
Романија, Bucuresti
камион кипер IVECO Trakker 410
8
€ 38.500 USD ≈ US$ 43.844
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009 Километража 350000 км Сила 410 кс
Романија, Oradea, jud. Bihor.
камион кипер IVECO IVECO TRAKKER AD410T45W 8X8
21
преговара
Камион кипер
Евро Euro 5 Марка на каросерија Meiller
Година 2009 Километража 160000 км Сила 450 кс
Романија, Bucuresti
камион кипер IVECO Daily 70C17
5
преговара
Камион кипер
Евро Euro 4 Зафатнина V=2.2 м³
Година 2011 Километража 444949 км Сила 125 kW
Романија, ilfov
камион со церада IVECO Daily 35C11
23
€ 11.000 USD ≈ US$ 12.527
Камион со церада
Зафатнина V=31.54 м³
Година 2012 Километража 225828 км Сила 110 кс
Романија, Ploiesti
камион кипер IVECO AD410T44
8
€ 32.900 USD ≈ US$ 37.467
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2007 Километража 169903 км Сила 440 кс
Романија, Bukarest
Омилени : 0 Споредба : 0