Филтри -

Камиони IVECO од Португалија

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

20 огласа: Камиони IVECO од Португалија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Камион со рамна платформа
Суспензија пружина/пружина
Година 07/1989 Километража 426329 км Сила
Португалија, Enxara do Bispo
Britannia Export Consultants Limited
7 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 04/2008 Километража 425918 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Суспензија пружина/пружина
Година 07/1992 Километража 366948 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
8.400 €
Камион-ладилник
Година 1994 Километража 815140 км Сила
Португалија, São João de Ver
Контактирајте го продавачот
8.400 €
Камион-ладилник
Година 1994 Километража 815140 км Сила
Португалија, São João de Ver
Контактирајте го продавачот
6.660 €
Камион со церада
Носивост 4280 кг Зафатнина 36.83 м³
Година 2002 Километража Сила
Португалија, São João de Ver
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2006-11-15 Километража 544000 км Сила
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
Контактирајте го продавачот
8.400 €
Камион-ладилник
Година 1994 Километража 815140 км Сила
Португалија, São João de Ver
Контактирајте го продавачот
8.400 €
Камион-ладилник
Година 1994 Километража 815140 км Сила
Португалија, São João de Ver
Контактирајте го продавачот
43.000 €
Камион кипер
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Marrel
Година 09/2007 Километража 335000 км Сила
Португалија, Atouguia da Baleia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Евро Euro 6
Година 2014-11-12 Километража 170000 км Сила
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Камион-шасија
Година 2015 Километража 490558 км Сила
Португалија, Souselas
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 1996-11 Километража 188000 км Сила
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Португалија, Leiria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион платформа
Година 2001 Километража 671653 км Сила
Португалија, Anadia
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Камион фургон
Носивост 3340 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 12/2009 Километража 290000 км Сила
Португалија, Zona industrial de portalegre
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 13700 км Сила
Португалија, Souselas
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 12000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-12-16 Километража 508000 км Сила
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Евро Euro 5
Година 2010-11-16 Километража 167000 км Сила
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
Контактирајте го продавачот
8.400 €
Камион-ладилник
Година 06/1994 Километража 815140 км Сила
Португалија, São João de Ver
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се