Филтри -

Камиони IVECO од Полска

Резултати од пребарување: 324 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

324 огласа: Камиони IVECO од Полска

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
6.569 € PLN 28.500 PLN
Камион-ладилник
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2008 Километража 480000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
76.820 € PLN 333.300 PLN
Камион за шлепување
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2024 Километража 25 км Сила
Полска, Warsaw
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
80.670 € PLN 350.000 PLN
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2024 Километража 30 км Сила
Полска, Warsaw
Контактирајте го продавачот
69.130 € PLN 299.900 PLN
Камион за шлепување
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2023 Километража 600 км Сила
Полска, Warsaw
Контактирајте го продавачот
50.000 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 12700 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010 Километража 476000 км Сила
Полска, Nowa Huta
Контактирајте го продавачот
26.510 € PLN 115.000 PLN
Камион рол кипер
Носивост 12000 кг
Година 2011 Километража 296000 км Сила
Полска, Nowa Huta
Контактирајте го продавачот
51.980 € PLN 225.500 PLN
Камион рол кипер
Носивост 7690 кг
Година 2016 Километража 500000 км Сила
Полска, Nowa Huta
Контактирајте го продавачот
18.410 €
Камион со завеса
Година 2016 Километража 675000 км Сила
Полска, Tarczyn
Контактирајте го продавачот
36.600 € Без ДДВ
Камион платформа
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2006 Километража 235000 км Сила
Полска, Sierakowice
нови камион-шасија IVECO Daily 70C18 нови камион-шасија IVECO Daily 70C18 нови камион-шасија IVECO Daily 70C18
3
Контактирајте го продавачот
38.490 € PLN 167.000 PLN
Камион-шасија
Евро Euro 6
Година 2022 Километража 10 км Сила
Полска, Słupsk
KING Zabudowy Pojazdów
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
70.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 6020 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2021 Километража 105000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
57.400 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 8410 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017 Километража 230000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
51.700 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 15460 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража 250000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
44.950 € PLN 195.000 PLN
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 420000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
53.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 9000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража 338000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 2730 кг Евро Euro 6 Зафатнина 32.78 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2017 Километража 234000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
58.300 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 7661 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража 138000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 8750 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017 Километража 315000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 14330 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 720000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
33.300 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 7118 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража 340000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
44.950 € PLN 195.000 PLN
Камион со завеса
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 420000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
34.600 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 9590 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 320000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
53.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 6480 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2014 Километража 110000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
21.700 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 4040 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2010 Километража 180000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 324 огласа
Прикажи