Филтри -

Камиони IVECO од Норвешка

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

20 огласа: Камиони IVECO од Норвешка

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2013-02 Километража 215000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2007-11 Километража 305000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион фургон
Носивост 3170 кг
Година 2012 Километража 193554 км Сила
Норвешка, Mosby
Контактирајте го продавачот
21.400 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 14260 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-12 Километража 195000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција 8.596 € NOK 100.000 NOK
Камион кипер
Носивост 14115 кг
Година 2008 Километража 292000 км Сила
Норвешка, Holmestrand
Контактирајте го продавачот
10.200 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007-03 Километража 125000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
58.900 €
Камион кипер
Носивост 25290 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 03/2019 Километража 92000 км Сила
Норвешка
Контактирајте го продавачот
аукција 859,60 € NOK 10.000 NOK
Камион фургон
Година 2014 Километража 195556 км Сила
Норвешка, Eidskog
Контактирајте го продавачот
аукција 8,60 € NOK 100 NOK
Камион фургон
Година 2011 Километража 240000 км Сила
Норвешка, Eydehavn
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 2875 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2005-01 Километража 140000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
23.100 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2011-10 Километража 170000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција 13.240 € NOK 154.000 NOK
Камион кипер
Носивост 13675 кг Зафатнина 12882 м³
Година 2018 Километража 207000 км Сила
Норвешка, Rødberg
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион фургон
Носивост 3350 кг
Година 2010 Километража 127595 км Сила
Норвешка, Oslo
Контактирајте го продавачот
аукција 18.000 € NOK 209.400 NOK
Камион кипер
Носивост 14390 кг Евро Euro 5
Година 2012 Километража 105332 км Сила
Норвешка, Ørskog
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион кипер
Евро Euro 5
Година 2012 Километража Сила
Норвешка, Møre og Romsdal
Контактирајте го продавачот
5.200 €
Камион фургон
Носивост 2215 кг Евро Euro 5
Година 2008 Километража 90631 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
25.100 €
Камион кипер
Носивост 14055 кг Евро Euro 5
Година 2011 Километража 143000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
34.300 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2016-03 Километража 85000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион фургон
Година 2000 Километража Сила
Норвешка, Viken
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Камион-контејнер
Носивост 17265 кг Евро Euro 5
Година 2008 Километража 415700 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Autoline
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се