Филтри -

Камиони IVECO од Литванија

Резултати од пребарување: 61 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

61 огласа: Камиони IVECO од Литванија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 4500 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2007 Километража 144000 км Сила
Литванија, Kauna
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 3
Година 06/2001 Километража Сила
Литванија, Plungė
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
3.800 €
Изотермален камион
Година 03/2007 Километража Сила
Литванија, Vilniaus
Контактирајте го продавачот
аукција 2.600 €
Камион со рамна платформа
Носивост 3100 кг
Година 1993 Километража 495491 км Сила
Литванија, Panevėžys
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 16300 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2004 Километража 522675 км Сила
Литванија, Klausmyliai
Контактирајте го продавачот
25.700 €
Камион кипер
Носивост 16400 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 03/2007 Километража 319000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 3650 кг Евро Euro 3 Зафатнина 82.32 м³
Година 2006 Километража 101900 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Камион фургон
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2011 Километража 890000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 2940 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Meiller
Година 1994 Километража 472000 км Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 08/1995 Километража Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
6.999 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 12230 кг
Година 05/1987 Километража 415234 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Камион фургон
Носивост 4300 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2011 Километража 598000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 19400 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 12/2009 Километража 293628 км Сила
Литванија, Klausmyliai
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 1989 Километража 444256 км Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Камион-шасија
Суспензија пружина/пружина
Година 1999 Километража 514000 км Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 1992 Километража Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
79.900 € Без ДДВ
Камион платформа
Носивост 2290 кг Евро Euro 6
Година 2023 Километража Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
11.400 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2009 Километража 100707 км Сила
Литванија, Marijampolės sav.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Година 08/2002 Километража Сила
Литванија, Taurage
Контактирајте го продавачот
59.900 €
Камион-контејнер
Евро Euro 5
Година 2013-08-27 Километража 174341 км Сила
Литванија, Vilnius
камион со рамна платформа IVECO 260E31 CURSOR
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Година 2001 Километража Сила
Литванија, Taurage
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Година 2005 Километража Сила
Литванија, Taurage
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Година 2004 Километража Сила
Литванија, Taurage
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година 2004 Километража Сила
Литванија, Taurage
камион кипер IVECO Eurocargo 170E18 камион кипер IVECO Eurocargo 170E18
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 1996 Километража Сила
Литванија, Taurage
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 61 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се