Филтри -

Камиони IVECO од Италија

Резултати од пребарување: 429 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

429 огласа: Камиони IVECO од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража 1200000 км Сила
Италија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион платформа
Година 2005 Километража Сила
Италија, Tortolì
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион кипер
Година 2018 Километража 151954 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Камион кипер
Евро Euro 5
Година 2013 Километража Сила
Италија, Vecchiano
RB Trading International
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година 2015 Километража Сила
Италија, Cercola (Na)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Носивост 11000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 13400 л Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-12 Километража 173000 км Сила
Италија, Cremona
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 6800 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2011 Километража 292000 км Сила
Италија
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 8810 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2011 Километража 283000 км Сила
Италија
Контактирајте го продавачот
62.000 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година Километража Сила
Италија, Rimini
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Година 1993 Километража 400000 км Сила
Италија, Macerata
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 6
Година 2015 Километража Сила
Италија, Palmi (RC)
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 15200 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2009-03 Километража 1240000 км Сила
Италија, Sora - Frosinone - Fr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-06 Километража 648000 км Сила
Италија, Sora - Frosinone - Fr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-04 Километража 803000 км Сила
Италија, Sora - Frosinone - Fr
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион кипер
Година 2006 Километража 161966 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион-ладилник
Година 2019 Километража 117576 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Камион-ладилник
Носивост 18000 кг Евро Euro 5
Година 2009 Километража Сила
Италија
Контактирајте го продавачот
8.500 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Суспензија пружина/пневматски
Година 1987 Километража Сила
Италија
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Зафатнина 5100 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 1996 Километража 310000 км Сила
Италија, Barletta (BT)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 4850 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 253144 км Сила
Италија, Rimini
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 16700 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-01-05 Километража 875237 км Сила
Италија, Gruaro (Ve)
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 8990 кг Евро Euro 6 Зафатнина 43.8 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2015-10-20 Километража 676206 км Сила
Италија, Gruaro (Ve)
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Година 2012-03 Километража 482044 км Сила
Италија, Cazzago di Pianiga
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Година Километража 208 км Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 1987 Километража 56957 км Сила
Италија, Cuneo
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 429 огласа
Прикажи
Претплати се