Филтри -

Камиони IVECO од Хрватска

Резултати од пребарување: 41 огласа
Прикажи

41 огласа: Камиони IVECO од Хрватска

Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
29.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
2015
491807 км
Сила 460 кс (338 kW) Гориво дизел Носивост 13460 кг Зафатнина 60 м³ Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски Лизгачки покрив лизгачки покрив
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
2015
491807 км
Сила 460 кс (338 kW) Гориво дизел Носивост 13460 кг Зафатнина 60 м³ Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски Лизгачки покрив лизгачки покрив
Хрватска, Zagreb, Lucko
Контактирајте го продавачот
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
13.000 € Без ДДВ
Камион со церада
2014
635000 км
Сила 218 кс (160 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 7230 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски Задни врати задни врати
Хрватска, Čakovec
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Камион со церада
2015
439193 км
Сила 177 кс (130 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 3490 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски Лизгачки покрив лизгачки покрив
Хрватска, Čakovec
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
2016
223388 км
Сила 280 кс (206 kW) Гориво дизел Носивост 8020 кг Зафатнина 33.45 м³ Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пневматски/пневматски
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
2016
223388 км
Сила 280 кс (206 kW) Гориво дизел Носивост 8020 кг Зафатнина 33.45 м³ Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пневматски/пневматски
Хрватска, Zagreb, Lucko
Контактирајте го продавачот
25.800 € Без ДДВ
Камион-ладилник
2015
103648 км
Сила 186 кс (137 kW) Гориво дизел Носивост 4850 кг Зафатнина 23 м³ Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пружина
Хрватска, Zagreb, Lucko
Контактирајте го продавачот
25.800 € Без ДДВ
Камион-ладилник
2015
103648 км
Сила 186 кс (137 kW) Гориво дизел Носивост 4850 кг Зафатнина 23.41 м³ Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пружина
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
камион кипер IVECO Daily 35C9 камион кипер IVECO Daily 35C9
2
5.000 €
Камион кипер
2000
400000 км
Сила 81.58 кс (59.96 kW) Гориво дизел
Хрватска, Strmec
Контактирајте го продавачот
35.900 € Без ДДВ
Камион фургон
2017
399492 км
Сила 252 кс (185 kW) Гориво дизел Носивост 5075 кг Суспензија пружина/пружина
Хрватска, Zagreb, Lucko
Контактирајте го продавачот
35.900 € Без ДДВ
Камион фургон
2017
399492 км
Сила 252 кс (185 kW) Гориво дизел Носивост 5075 кг Суспензија пружина/пружина
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
25.900 €
Камион кипер
2006
247000 км
Сила 367 кс (270 kW) Евро Euro 3 Гориво дизел Оскина конфигурација 4x4
Хрватска, Strmec
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Камион со церада
2009
1000000 км
Сила 299 кс (220 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2
Хрватска, Strmec
Контактирајте го продавачот
камион кипер IVECO 75E18 камион кипер IVECO 75E18
2
15.000 €
Камион кипер
2007
500000 км
Сила 245 кс (180 kW) Гориво дизел
Хрватска, Strmec
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
2009
545247 км
Сила 177 кс (130 kW) Гориво дизел Носивост 3650 кг Суспензија пружина/пружина
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
2001
Оскина конфигурација 6x2
Хрватска, Strmec
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
2009
545247 км
Сила 177 кс (130 kW) Гориво дизел Носивост 3650 кг Суспензија пружина/пружина
Хрватска, Zagreb, Lucko
Контактирајте го продавачот
129.900 € Без ДДВ
Камион кипер
2023
500 км
Сила 450 кс (331 kW) Гориво дизел Суспензија пружина/пружина
Хрватска, Zagreb, Lucko
Контактирајте го продавачот
129.900 € Без ДДВ
Камион кипер
2023
500 км
Сила 450 кс (331 kW) Гориво дизел Суспензија пружина/пружина
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
2008
594795 км
Сила 182 кс (134 kW) Гориво дизел Носивост 5100 кг Суспензија пружина/пружина
Хрватска, Zagreb, Lucko
Контактирајте го продавачот
23.700 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
2006
769846 км
Евро Euro 3 Носивост 13410 кг Зафатнина 8.28 м³ Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пружина/пневматски
Хрватска, Čakovec
Контактирајте го продавачот
камион-ладилник IVECO ML100E18
1
7.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
2008
594795 км
Сила 182 кс (134 kW) Гориво дизел Носивост 5100 кг Суспензија пружина/пружина Задни врати задни врати
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
2007
350000 км
Сила 182 кс (134 kW) Гориво дизел Носивост 3170 кг Зафатнина 31.26 м³ Суспензија пружина/пружина
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
2007
350000 км
Сила 182 кс (134 kW) Гориво дизел Носивост 3170 кг Зафатнина 31.26 м³ Суспензија пружина/пружина
Хрватска, Zagreb, Lucko
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Камион кипер
2014
58183 км
Хрватска, Sesvete
Контактирајте го продавачот
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 41 огласа
Прикажи