Филтри -

Камиони IVECO од Холандија

Резултати од пребарување: 342 огласа
Прикажи

342 огласа: Камиони IVECO од Холандија

Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
17.500 € Без ДДВ
Камион-шасија
2009
407117 км
Сила 451 кс (331 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 22215 кг Оскина конфигурација 8x4
Холандија, Meer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
2016
375742 км
Сила 460 кс (338 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
цена на барање
Камион рол кипер
2016
665487 км
Сила 460 кс (338 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 14950 кг
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
11.950 € Без ДДВ
Камион кипер
1991
379712 км
Сила 340 кс (250 kW) Гориво дизел Носивост 13340 кг Оскина конфигурација 6x4 Суспензија пружина/пружина
Холандија, Maarssen
Контактирајте го продавачот
59.950 € Без ДДВ
Камион со кука за подигање товар
2017
217000 км
Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 14245 кг Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пружина/пневматски
Холандија, Groot-Ammers
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
2005
707397 км
Сила 272 кс (200 kW) Евро Euro 3 Гориво дизел Носивост 8020 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски
Холандија, Borssele
LendaTrade
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
2014
391500 км
Сила 310 кс (228 kW) Евро Euro 6 Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пружина/пневматски
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
2002
284459 км
Сила 170 кс (125 kW) Евро Euro 3 Гориво дизел Носивост 6570 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пружина
Холандија, Deventer
Контактирајте го продавачот
42.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
2017
196000 км
Сила 360 кс (265 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 11535 кг Оскина конфигурација 6x4 Суспензија пружина/пружина
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Камион со церада
2014
665000 км
Сила 252 кс (185 kW) Евро Euro 6 Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пневматски/пневматски
Холандија, Tegelen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Воен камион
8566 км
Сила 169 кс (124 kW) Гориво дизел Носивост 5000 кг Оскина конфигурација 4x4 Суспензија пружина/пружина
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
29.950 € Без ДДВ
Камион фургон
2022
77728 км
Сила 180 кс (132 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 3173 кг Оскина конфигурација 4x2
Холандија, Veghel
BAS World
7 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
30.550 € Без ДДВ
Камион фургон
2021
58671 км
Сила 180 кс (132 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 3180 кг Оскина конфигурација 4x2
Холандија, Veghel
BAS World
7 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
80244 км
Оскина конфигурација 6x4 Суспензија пружина/пружина
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
8.450 € Без ДДВ
Камион фургон
2011
209716 км
Сила 182 кс (134 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2
Холандија, Giessen
Контактирајте го продавачот
23.950 € Без ДДВ
Камион фургон
2017
92205 км
Сила 179 кс (132 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 3900 кг Оскина конфигурација 4x2
Холандија, Vuren
Kleyn Vans B.V.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
2014
371000 км
Сила 310 кс (228 kW) Евро Euro 6 Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пружина/пневматски
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
30.400 € Без ДДВ
Камион фургон
2021
64706 км
Сила 180 кс (132 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 3180 кг Оскина конфигурација 4x2
Холандија, Veghel
BAS World
7 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за шлепување
37407 км
Сила 420 кс (309 kW) Гориво дизел Носивост 23300 кг Оскина конфигурација 8x8 Суспензија пружина/пружина
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
23.950 € Без ДДВ
Камион кипер
1997
185602 км
Сила 370 кс (272 kW) Евро Euro 2 Гориво дизел Носивост 26000 кг Оскина конфигурација 6x6 Суспензија пружина/пружина
Холандија, Wolvega
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
2009
235061 км
Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 3970 кг
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
11.950 € Без ДДВ
Камион кипер
2004
257519 км
Сила 170 кс (125 kW) Евро Euro 3 Гориво дизел Носивост 3940 кг
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за шлепување
2011
263169 км
Сила 170 кс (125 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 1952 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски
Холандија, Someren
Контактирајте го продавачот
7.950 € Без ДДВ
Камион фургон
2010
264700 км
Сила 180 кс (132 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 3295 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пружина
Холандија, Holten
Контактирајте го продавачот
36.900 € Без ДДВ
Камион фургон
2022
55631 км
Сила 210 кс (154 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2
Холандија, Veghel
BAS World
7 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 342 огласа
Прикажи