Филтри -

Камиони IVECO од Грција

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Камиони IVECO од Грција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Камион кипер
Евро Euro 2 Зафатнина 20 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1997 Километража 224400 км Сила
Грција, Malakasa-Athens
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за сладолед
Година 05/2004 Километража Сила
Грција, Trikala
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Година 02/2014 Километража Сила
Грција, Trikala
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Година 03/2009 Километража Сила
Грција, Trikala
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Евро Euro 5 Зафатнина 18.89 м³
Година 06/2014 Километража Сила
Грција, Trikala
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 5 Зафатнина 27.29 м³
Година 02/2015 Километража Сила
Грција, Trikala
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се